» Poradna » Mobily

Sekání videa u Galaxy S7

Dobrý den, dnes jsem se koukala na natočené videa ve svém telefonu a všimla jsem si, že každých 5 sekund se video zasekne a vrátí se jakoby o snímek zpět. Moc se mi to nelíbí, že se z ničeho nic začalo nahrávání sekat. Zkoušela jsem resetovat nastavení foťáku, nebo vyndávat SD kartu, ale nic nepomáhá. Neví někdo co by s tím mohlo být? Děkuji

Odpovědi na otázku

Mužeš zkusit ještě zkusit ukládání do interního úložiště, jestli nebude SD karta na odpis.

když to stáhneš do PC a přehraješ tam, seká se to taky? Jde mi o to, zda je poškozené video, nebo je problém se čtením nebo přehráváním souboru.