» Poradna » Počítačové sítě

Sekani u sitovych her na domaci LAN siti peer to peer

proste to po 5 sek cukne tak na 1s pak to jede dal a znova...jsou to jen 2 PC p2p. sitovka jedna integrovana na asus a7v600-x (sempron 2200)a druha v pc celer 750, 3com3 CSOHO100B-TX, diky za pripadnou radu

Odpovědi na otázku

opravdu nikdo nevi?neninejaky diagn. program ,ktrerym bych testnul zada je sit. karta vadna?

jeste doplnim ze jde o tcp ip protokol ,a na asusu mam i adsl modem sagem 840a system win98se na obou PC