» Poradna » Programy

SEKÁNÍ SPOŘIČE!

Ahoj,mám z netu stažený spořič akvárium, ale někdy (poslední dobou často) se mi to trochu seká. Nevíte, čím by to mohlo být?Díky

Odpovědi na otázku

1. zkus jej preinstalovat2. pouzij jiny sporic

ad 1. To jsem zkoušel!ad 2. To se mi nechce! Ale jinak dík.

Vyzkoušej toto:místní disk-vlastnosti-nástroje-zkontrolovat-odfajfkuj-spusť-po restartu to naběhne a za 5-10min. by mělo být po problému./Vyzkoušeno s podobným problémem u jiného spořiče./Čau.

Jo, díky, ale tím to asi nebude, protože mi to trvá už delší dobu a Scandisk už jsem mezitím dělal xkrát. Ale dřív mi to šlo normálně a i teď někdy, ale to spíš výjimečně.Díky za ochotu.

Předpokládám, že máš novou verzi spořiče Fish a používáš XP. Taky mi to dělalo, zatímco pod ME nebo 98SE ne. Najdi si někde na netu starší verzi toho spořiče, ta se necuká - mám odzoušeno. Zkoušel jsem, kde co, ale to malinké cukání bylo pořád. Zkus se ještě podívat na directx, spusť test 3D a podívej se jestli se ti necuká i ta rotující kostka. Někdy to může být problém ovladače, i když hry jedou třeba v poho.

Jo, je to Fish, ale mám ME. Po stažení mi to několik měsíců nedělalo, až pak (i když někdy taky ne). Jak se dělá ten 3D test?Moc díky!!!

A měl jsem starou verzi, teď jsem si stáhnul novou, ale ta je jen DEMO (sice se neseká, ale není FREE).

Fish nebyl nikdy free, aspoň jak pro koho .

Start - spustit - zadat příkaz "dxdiag" , dále záložka zobrazení a tlačítko test rozhraní direct 3D. Jinak u ME to taky najdeš v program files - directx. Tož vyzkušaj. Jo a máš dost paměti RAM a neběží ti moc aplikací na pozadí?

Tak ja mam presne opacnou zkusenost, kdysi (snad pred dvema lety) jsem ten sporic zkousel na stare herce PIII 650MHz a pod Win98SE se sekala a pod XP jela plynule (a to tam bylo Voodoo3 3000 a 128MB RAM)

Já si to stáhnul na konci prázdnin z wallpapers.screensavers.cz a šlo to v pohodě a až potom se to začlo sekat.Ten test jsem zkoušel, ale naskočilo bílé okno a nešlo nic dělat, tak jsem to musel restartovat. Tím to asi nebude, protože ta nová verze jde v pohodě (jen kdyby byla free).Každopádně všem díky.

tiez mi to robilo, ked som mal spustene na pozadi ICQ, Skype, AOL, Mirandu a notifikatorstacilo nieco z toho vypnut a potom to slapalo v pohode ...