» Poradna » Notebooky

Sekani pubg

Dobrý den, chci se zeptat jak poznám zda mi odešla jedna z ramek? mam 8bg ramek a hra Playerunknown battleground mi je pri hrani vytezuje na 95a vice % a seka se . V HW narocich na pubg je minimalni 6gb ramek doporucenych 8gb ramek a i na nejmensi mi to rammka nezvlada a pc je celkove dost pomaly i po vcerejsim preinstalovani windowsu.Dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

PUBG je zasekanej, zabugovanej bazmek. Žraní RAMek je obecný problém, ale i bych řekl, že 8GB je prostě málo. Je to jeden velkej BUG.

a jak jsi přišel na to že za to může RAM paměť? To že je využitá naplno přeci neznamená že se to seká kvůli ní. Ale viděl bych to zase jako výkřik puboše do tmy...

proto se tu ptam cim to muze byt ?:D

Třeba tím, že máš slabý procesor a grafiku?

já si myslim že si debil

dokud neřekneš co máš za HW, tak na tebe s...uramka nedělá výkon, jenom u APU, v počítači neběhají skřítci. pako

Ach jo: https://www.zive.cz/poradna/sekani-pubg/sc-20... - už je jasné, proč je třeba zrušit vyučování matematiky. Aby se netýrali retardovaní žáčci.