Sekání ps4 pro

Dobrý den, mám asi 3 týdny ps4 pro z alzy. Včera jsem do toho stáhl Ghost of Tsushima a novýho spidrmana, spiderman byl při prvním spuštění vcajku, u GoT to začlo. Ta hra pořád padala, jen jsem stáhl aktualizace a šel spát. Do teď bylo s pskem vše v poho, ale s těnahle hrama se to totálně celý dojebalo. Dneska ráno mi ani nešel zapnout, tak jsem tam stáhl nějakou 0,5gb aktualizaci od sony a lepší, nicméně 70% cut scén se seká jako kráva. U obou her. Hraje se to v pohodě, žádnej problém, až u cut scén se to celý zasekává. Nevíte někdo poradit? Je to rovnou na reklamaci? Díky

Odpovědi na otázku

Kolik vteřin bylo dáno hledání tohoto problému? Prvních asi 20 dokazů googlu jasně říká, že to je vlastnost těch her, že to pauza opraví, že se to dějej i na ps4 pro, přidje mi to dost zdokumentované..Tzn. dle mě to je kombinace (možná) upečeného PS a prostě málo fps v animacích, což je bug/vlastnost těch her (viz. google)

Tak si vetsi ajtak nez ja, tleskam kamo. Posli pls ten odkaz at se muzu podivat co si nasel. Dik