Sekání procesoru

Dobrý den. Mám procesor i5-7600 3,5GHz a včera se mi začalo stávat, že při zesilování a zeslabování zvuku mi hra sekne na 5 sekund. Potom při alt tabování mi začnou dropovat z 120 FPS na 1FPS. Počítač je starý půl roku. Dříve se tyto věci nestávali. Nějaké rady prosím? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Proč máš v nadpisu "sekání procesoru"?

A jak bys to pojmenoval ty? Podle mě tedy úlohy zpracovává procesor a seká se při nějaké další funkci.

a podľa mňa problém môže spôsobovať ďalších tisíc vecí..od OS cez dosku alebo zdroj atd, prípadne samotné aplikácie..ťažko povedať, z tvojho popisu nevieme ani prd

Je pravda, že se to děje od nové aktualizace windows. Procesor je na 100% i jenom při zapnutí prohlížeče.

a jaky proces vytezuje cpu ?