» Poradna » Windows (a jiné OS)

Sekání při rolování stránky

Dobrý den , už jsem provedl celkovou očistu počítač programem Avast Cleanup na 94% a uspal vše co uspat jde , zatížení procesoru velmi nízké, paměti do 75% a disku skáče na 100% , disk který je rozdělen.První sektor, kde je OS W10 je zaplněn zhruba na polovinu a druhý pouze z 10 % . Prosím o radu co by mohlo pomoct.Děkuji jvan

Odpovědi na otázku

Čistá instalace, rozdrbal sis systém.

Skvělé, systém sis krásně pročistil a je připravený na přeinstalování. Až to uděláš, normálně ho používej a kokotiny typu "Avast Cleanup" si nainstaluj zase až budeš potřebovat systém dorazit a přeinstalovat. Ale to jde i bez "Avast Cleanup", opravdu můžeš systém přeinstalovat i jen tak, nemusí být vyloženě K.O.

2D obraz se cuká při výchozím (MS) ovladači grafiky, vypadá to, žes systém vyčistil (čti rozoral) asi příliš důkladně a reinstalace bude rychleší, než hledat co opravit.

Nepíšete jestli to sekání začalo, až po vyčištění systému, jak asi pochopilo pár lidí předemnou, nebo to bylo stejné/podobné i před vyčištěním... a čištění nepomohlo.Viděl bych to buď na nefunkční akceleraci grafiky, ať už v celém systému nebo v prohlížeči, nebo na počítač jehož grafika na to prostě nemá aby plynule scrolovala webovou stránku na které se pohybuje několik, často i mnoho, animací, dynamicky umisťovaných objektů a dalších kravin jejichž autoři nemají soudnost, aby to udělali jednoduché. Zkuste dát start > pište "dxdiag" a až vám tam vyskočí žlutomodrá ikonka, tak ji spusťte. A pokud nebude stránkách display1 a display2 žádná nefunkčnost, tak přinejmenším v systémy grafika funguje jak má.