» Poradna » Notebooky

Sekání při hře

Ahojte, nedávno se mi z ničeho nic začala při hraní na notebooku sekat hra, do té doby to šlo vše v pohodě. Zkoušel jsem i jinou hru, ale taky se seká. Zkoušel jsem aktualizovat ovladače, včera jsem i přeinstaloval celý systém. Nic nepomohlo. Nesetkal se s tím někdo?Notebook - HP Envy 15Operační systém - windows 10 Home 64bitProcesor Intel core i7 - 5500U CPU 2,4GHzPaměť - 8GBGrafika - NVIDIA GeForce GTX 850M

Odpovědi na otázku

...ničeho nic začala při hraní na notebooku sekat hra... pokud zničeho nic tak z ničeho Vám opravdu neporadíme. To co se ...nedávno stalo... by jste měl povědět Vy nám. Upřímě na starém notebooku s usporným Intel core i7 - 5500U a lowend herní grafikou se může sekat spousta věcí jako normální stav věcí.

Hrál jsem total war arena, která mi běžela dobrý měsíc bez problémů, tak jako PES 2017 či jiné hry. Při hraní TWArena jsem šel ze hry na plochu přes alt+tab, jakmile jsem se vrátil, hra se začala sekat, čili bych to jako normální stav věci neviděl.

V první řadě si zjisti, zda ti hra běží na Intel HD nebo na té GTX 850M. Pokud víš cca kdy to začalo, zkus obnovit systém z bodu obnovy před tím.

čau, díky za radu. Obnovu jsem zkoušel dát na cca 2 dny před touto situací. Nicméně po obnově mi hra už nešla ani zapnout, házela error, taktéž nešel zapnout prohlížeč chrome. Proto jsem se rozhodl pro obnovení systému do továrního nastavení. Určitě to běželo na tu GTX 850M.

ja mam asus hraju w.o.t blitz gta san a.multi half life 2 mafie 2 a pohoda... dodnes.... když nic nehraju tak mi na ploše neustale beži kolečko na mišce a kdyz chci na něci najet cokoliv tak to strašně trva jinak tenhle notebook mam 3 roky a začal se sekat dnes

ahoj ted to začlo dělat mě dakazal jsis stim poradit?