» Poradna » Notebooky

Sekání při hře PUBG, proč ?

Ahoj, mam notebook Acer aspire V 15 a jedu PUBG na nižší detaily cca 60 FPS stabilních. Hra jde v pohodě neseká se, až když začnu s někým na blízko bojovat, tak se hra začne strašně sekat a je to nehratelný. Protože se jedná o slabej notebook je mi jasný, že to může dělat grafika, ale jen mě zajímá, zda není problém v RAM ? Specifikace: i5-6300HQ 2.3GHZGTX 950 (4GB)256 SSD DISK8GB DDR4 RAM

Odpovědi na otázku

V RAM to rozhodně není.

Není tam GTX950, ale GTX950M, která je na dnešní dobu už slabá. není se čemu divit, že se to seká.

PUBG je dost náročná a špatně optimalizovaná hra u které snad každý patch ubírá další FPS. Popravdě je celkem zázrak že ti to na GTX 950 běží vůbec nějak.. Bohužel zrovna na tuhle hru bys potřeboval silnější stroj.