» Poradna » Windows (a jiné OS)

Sekaní PC ve WIN

Zdravim,mam takovy mensi problem.Zacnu sestavou: MB- Asus prime Z390aI7-9700K32GB DDR4 2666MHz620W Seasonic zdrojGigabyte RTX2070 Super256Gb Patriot SSD +500GB M.2 Posledni dva dny mam poroblem se zasekavanim jiz na plose.Pc normalne nastartuje.A cca po minute v plose se defakto zasekne.Mys reaguje jen obcas.Nespustim nic.Jakmile ovsem vytahnu VGA a jedu na vystup z desky tak se zda byt vse ok(bezelo me to tak 15min) a zadne zaseknuti atd.Kdyz dam VGA do druheho PCI-e portu tak take vse OK cca po 20min behu.Teploty v norme CPU v klidu 37 zatez max 65...VGA v klidu 42 v zatezi max 65...vse po ciste instalaci Win (origo zadny crack) po aktualizaci vsech ovladacu i win..i po update boisu na nejnovejsi..setkal se s tim nekdo??mam se obavat ze odesel slot na desce?dekuji za rady tipy

Odpovědi na otázku

V prvni rade je tam slaby zdroj. Podle kvality zdroje, na tenhle seznam patri nejmene 800-1000 W.