» Poradna » Notebooky

Sekání obrazu u notebooku HP G62

Prosím o pomoc seká se mi obraz u notebooku HP G62 (hraju si tak hru a zničeho nic černý obraz a pak se to stalo sekání a nvm si rady) prostě to zapnu a od zapnutí se to seká....aji pří přeinstalaci systému se to sekalo takže to asi nebude systémemRAM: 3GB DDR2systém :win7CPU:AMD Phenom II P820GPU:ATI Mobility Radeon HD 4200 Seriesviz. video: https://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

Zkontroluj harddisk a RAM.Muzes pouzit HDTune a Memtest

-aktualizace BIOSu.-aktualizace ovladačů ( nové už taky nejsou ale aspon poslední beta)-aktualizace té hryPak možná vyčistit chladič a přepastovat procesor , chipset i grafiku.To video je v nízké kvalitě taž není na 100% ale chyby v obrazu by ukazovali na přehřátí a nebo rovnou odpálení něčeho na desce.