» Poradna » Programy

Sekání obrazu přes OBS

Dobrý den, mám problém s vysíláním na Twitchi a jdu si zde pro radu.:) Doteď jsem streamoval přes klasické “starší” OBS a cely stream jel krásně plynule bez jediného problému. Chtěl jsem změnu a přešel jsem na StreamLabs OBS, kde je v podstatě jediná změna a to ve vysílacím programu. Po spuštění streamů přes StreamLabs, se mi začal stream sekat jak na Twitchi, tak i troskuve hře, ale hra byla bez problému hratelna, ale na Twitchi se to šílené lagovalo. Nevěděl by někdo prosím čím by to mohlo asi být? Mám nastavené vše jako u OBS. Mohlo by to být vyšším nastaveným Bitratem, který neodpovídá správným hodnotám rychlosti internetu?Děkuji

Odpovědi na otázku

Len zo zvedavosti, aký máš HW? Nastavenia si importoval, alebo SOBS je nastavený defaultne? Nemáš nastavený stream cez CPU a predtým cez GPU? Alebo veľa FPS?

Nastavení jsem neimportoval, nastavoval jsem to podle stejného videa jako u OBS. A stream je právě pořád stejně nastaven. A FPS mam na 60.

SOBS mi príde náročnejší. Skúšal som prechod z OBS na SOBS, pričom v OBS som ltt nahrávať dokázal aspoň na 10 FPS (vzhľadom na to o čo ide, mi to stačí, lebo sú to skôr diskusie čo nahrávam). SOBS nestíhal. Ak máš dobrú GK, nastav ju a CPU predvoľbu na menej náročný render (z fast napr. na faster). Neviem ako mení náročnosť spracovania zmenšovací filter. Alebo sa vráť k OBS. SOBS nemá pauzu, čo mne vadilo asi najviac.

Zdravim, sháním radu ohledně streamlabs OBS. Koupil jsem si 32" monitor který je 2K a 144hz který je jako hlavni monitor. Streamlabs aplikaci mam puštěnou na druhým monitoru který je 60hz a ma 27". Při spuštění hry je vše ok ale jakmile jsem ve hře, tak se začne ve streamlabsu obraz sekat. Takže se na to nedá dívat. Nemá s tímto někdo skutečnosti??Internet mam upload 129,41Mbps Procesor 12jádrový Ryzen 9 3900XGrafika MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO Vše mi zaclo blbnout, až po koupi nového monitoru. Vysílal jsem jen na 60hz a streamlabs jsem měl puštěny na TV 102" a vše bylo v pořádku. Děkuji za rady, už jsem opravdu zoufalý.

Ahoj,Vyřešil jsi nějak tento problém ? Mám stejný monitor a stream hry jse mi též seká. Díky Petr