» Poradna » Notebooky

Sekání nahrávky obrazovky - chyba úložiště ?

Dobrý den,Mám notebook (I7 6700HQ + GTX 960m) a externí grafiku (GTX 1070)Jde o to, že když se pokusím nahrát jakýkoli záznam obrazu, tak se záznam seká a laguje a fpska tam skáčou od 0 do 40 a je to nekoukatelné. Dříve jsem normálně nahrával na plné detaily se stabilními 60fps jak ve hře tak v záznamu. Jako tvůrce na YT mě to hodně omezuje. Vyzkoušel jsem všechny možné programy na nahrávání (OBS, Bandicam, Elgato screen capture, a spoustu dalších) na všechny možné nastavení. Tento problém potřebuju nutně vyřešit a nechci zatím přeinstalovávat windows. Na disku mám místa dost. Ale všiml jsem si i jednoho dalšího problému, když chci vytvořit novou složku, PC se zasekne a problikne obrazovka a potom naběhne. Fakt už nevím co s tím Asi to prohodím oknem...

Odpovědi na otázku

Aký máš disk, SSD alebo klasiku? Daj disk skontrolovať a ak bude OK tak máš v neporiadku systém. Tak či onak budeš musieť preinštalovať windows.

Mám SSD i HDD. Obojí se seká tak se vrhnu na přeinstalaci. Teď jsem to zkoušel znova a i na minimální detaily (720p + 8mbs) byl záznam asi jeden snímek za 2 minuty :D

Tak to je fakt naprd.