» Poradna » Notebooky

Sekání myši ve hrách.

Ahoj, prosím vás mám problém s myškou. Normálně funguje, ale když zapnu hru jakoukoliv tak se seká, poskakuje a nejde plynule. FPS normálně pohoda jen pohyb myši ve hře není plynulí. Děkuju za radu =)

Odpovědi na otázku

Pro zacatek bych v nastaveni mysi ve windows (moznosti ukazatele) zrusil zvysenou presnost.Dalsi vec je, o jake hry se jedna - u nekterych to na W8.1 blbne dost, zvlast v menu. Neco o tom tady: https://www.howtogeek.com/175722/how-to-fix-mouse-l... .

Nevíte někdo, jak to řešit ve W10? S Razerem v CoD mám tedy dost podobné problémy

A touchpad funguje normálně?