» Poradna » Ostatní

Sekání hry Rust

Ahojte lidičky :) Koupil jsem si nové komponenty do PC abych mohl hrát hry na plné detaily atd. ale vždy po chvilce hraní Rustu a po projití kousek mapy se mi FPS sníží z 70-80 na 40-50 nevíte jak by se to dalo vyřešit prosim <3Komponenty: Disk s hrou a OS - Kingston A2000, M.2 - 250GB Grafika - PALiT GeForce GTX 1660 Super GamingPro, 6GB GDDR6 Základovka - ASUS PRIME B450M-A - AMD B450 Ram Patriot - VIPER Steel 16GB (2x8GB) DDR4 3000 Procesor - AMD Ryzen 5 1600Jinak Win 10 a hru mám legálně koupenou a u žádných jinačích her se mi toto neděje

Odpovědi na otázku

Jestli máš Rust na SSD, což máš (jak jsi zmínil), tak je to hodně divný. Zkoušel jsi i jiné servery? Co teploty? Já osobně mám GTX 1050Ti 4G OC, i5 9600k 4.3GHz a 16GB RAM DDR4 2666MHz CL13 a takové problémy nemám. Hra mi jede okolo 100-120 fps na moje custom nastavení. Takové problémy jsem měl předtím, kdy jsem měl starej procesor a 8GB RAM DDR3. Mohl bys vyscreenovat tvoje nastavení ze hry + screen např. z CPUID HWMonitor?

Hru jsem si dal na SSD protože jsem si myslel že by to třeba pomohlo a jinak mám všechno nastavení až na motion blur na max

Já myslím, že se snažíš řešit nevyřešitelné. Je normální, že na každém kousku mapy je grafika jinak složitá a máš jiné FPS.Když máš někde předměty se složitější geometrií nebo je tam všeho víc, tak je logické, že grafické kartě trvá déle než to všechno vykreslí. Nevim kde jsi přišel na myšlenku, že ve všech kouscích mapy musí povinně být stejné FPS.