Sekání her s RX 560

Dobrý den rád bych se zeptal proč se mi sekají hry. Nejvíce hraju league of legends a normálně mi jede na 60 fps a více na nejvišší detaily. Dnes jsem však pustil hru a i na nejnižší detaily se běžela na 11-13 fps. Rád bych chtěl poradit jak to vyřešit. Za odpovědi předem děkuji.

Odpovědi na otázku

To není problém grafiky ale ramky a nejspíš je hodně zatížená.Stáhni si toto a tam dej zrychlit počítač, pokud budou problémy přetrvávat tak uvažuj na koupení nové a lepší ramky.https://www.iobit.com/en/recommend/ascfree.php