» Poradna » Ostatní

Sekání her na PS4 + přehřívání

Dobrý den, mám měsíc starý PS4 Slim 500gb, už od prvního zapnutí se mi párkrát zaseklo menu, což mi přišlo trochu divné, ale myslel jsem si, že možná přijde nějaká aktualizace, která to vyřeší... Nic jiné než NHL 20 Jsem nehrál a NHL 20 mi šlo úplně v pohodě, až na to, že se párkrát seklo menu ve hře, ale před dvěma dny jsem si koupil RDR 2 + Witchera 3 a hry se mi sekají komplet.. už při zapnutí hry Witcher 3 se hra neskutečně zasekala.. přijde mi jakoby ta hra jela na 20 FPS.. to samé RDR 2 a po stáhnutí pár free her jsem zjistil, že to vlastně dělá u všech her krom a NHL 20.. zkoušel jsem hrát na novější TV 1920x1080 60hz nastavil i herní režim, ale ani to nepomohlo.. PS4 jsem dal dal tak aby se mohl nejlíp větrat a nepomohlo, hrozně se přehřívá i tak.. asi nic jiné, než reklamace tohle nevyřeší že?Jestli je tohle blbá diskuze tak se předem omlouvám.

Odpovědi na otázku

Pokud je to v záruce tak se stejně v tom hrabat nebudeš. Takže reklamuj.