» Poradna » Notebooky

Sekání her herního notebooku

Dobrý den rád bych poprosil o nějaké radyMám herní notebook Medion Erazer x15803Intel core i-7 8750h144 HzRtx 2060256 GB SSD1TB HDD8 GB RAMSeká se mi během hraní her, spíše musím vždy snížit na LOW aby to bylo nějak hratelné a nebo když zapínám jakoukoliv hru tak to načítá dost dlouho, taky se dost zahříváMyslím že ten výkon by měl být dostatečný a to sekání by tam nemělo být, prosím o radu, díky.

Odpovědi na otázku

pravdepodobne sa zahrieva, co si cakal, jahody?

"Seka se", "zahriva se" a "dost dlouho" jsou nicnerikajici terminy. Musis byt konkretni. Driv to bezelo lepe a zhorsilo se to? Nebo jsi ho ted nejak bazarove koupil a od zacatku to zlobi?Jak vysoke jsou teploty?Jaky je graficky vykon, kdyz to zmeris nejaky srovnatelnym benchmarkem?Hry spoustis z toho HDD nebo z SSD? Jsou ty disky v poradku? Alespon dle smart kontroly?Jake hry mas na mysli?Jestli to nejsi schopen poradne diagnostikovat, byl by lepsi nejaky slusny servis.

Jak psal 5h1nj1. Buď konkrétní, napiš zda je to dlouhodobý stav nebo to bylo dříve lepší (tady spoiler, vyzkoušet vyčistit chlazení), nebo zda se změnil SW který na tom běží, zda se změnil OS nebo úlohy na pozadí.Jaké hry v jakém rozlišení a co znamená hratelné. Nechce se mi hledat specifikace toho OEM čínského notebooku, ale tušíš jaký napájecí limit má grafická karta?