» Poradna » Mobily

Sekání FullHD videa v mobilu

Dobrý den, nedávno jsem si koupil nový telefon. Včera jsem se chtěl podívat na nějaké videa na YouTube. Telefon má FullHD displej, tak sem to samozřejmě přepnul do 1080p. Ale když to udělám tak se mi video sekne asi po dvou sekundách přehrávání. Internetem to rozhodně nebude, jelikož nemám problém přehrávat 8k videa na PC. Doufám že mi někdo poradí a Díky za toTelefon: https://www.vodafone.cz/telefony/vodafone/vodafon...

Odpovědi na otázku

Telefon by neměl mít s Full HD na youtube žádné problémy. Aplikaci Youtube máte plně aktualizovanou?

V nejnovější verzi

no podle mě je přehrávání fullhd videa na 5,5" displeji dost velkej úlet, ale telefon by to měl zvládnout za předpokladu že nebude přes wifi váznout přísun dat - změřil bych rychlost internetu na telefonu. To že PC přehraje přes kabel 8k video (??) není argument aby chodilo fullHD na telefonu.PS. rád bych věděl jak na PC ořehráváš 8k video v rozlišení 7 680 × 4 320 - jakej používáš monitor ???

Neříkám že to plně využiju, jen sem tím myslel že rozjet 8k video jenom na FullHD monitoru je od dost náročnější na net než jenom 1080p

+odkiaľ to video má a aký ma bitrate. Ale prehrávať 1080p na menej ako 10" telefone/tablete je zbytočnosť na entú

Je jedno jestli to je nebo není zbytečnost, ale dělat by to nemělo

IMHO SW chyba

A ještě bych zmínil, že se sekne jen obraz, zvuk jede dál, ale bez obrazu. Rychlost netu na mobilu je 70Mbps

načo Ti fHD v tel? A reálnu rýchlosť si over cez speedtest.net

Ping: 16msDown: 41,64MbpsUp: 23,71Mbps

skús fHD videa aj z iných zdrojov, len na skúšku. Off-line videa Ti idú?

Některá videa fungujou a jiná zase ne, tak nevím. A offline videa fungujou normálně

Stahni Mx Player. Mozna ze ti nestiha HW dekodovani. V Mxplaxeru se da prepnout na SW dekodovani.

mx prehráva aj YT?

Celkem sem se nad tím zarazil :D

Je to SW chyba, nejnovější verze youtube aplikace dělá na hodně telefonech problémy. Naistaluj starší verzi apk http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/yo... a máš klid.