Sekání filmu po zapnutí HDR ve windows

Dobrý den.Filmy v hdr kvalitě 10bit o velikosti 60gb jedou v pohodě je dokud nějakou HDR ve windows. Začnou se sekat. Nepomohlo vyladění Už ani hw akcelerace. Je problém v softwaru nebo na to grafika nemá?Sestava:Grafická karta: GIGABYTE GT 1030 OC 2gbProcesor: i3-8100Ram: 8gb 2666mhzDisc: 180gb ssdZákladní deska: MSI B360M PRO-VDH

Odpovědi na otázku

Model SSD, verze ovladačů grafiky, přehrávač a verze Windows? Zkoušíš ho na integrované nebo GT 1030? Pokud je mi známo, tak GT 1030 měla uměle vytvořená omezení, aby si lidi kupovali GTX 1050.

Omlouvám se za automatickou opravu.Jen dokud nezapnu HDRVyladění Hz

Ssd: intel ssdsc2cw180a3Hdd: Seagate BarraCuda 3.5" 2TB, 256MB cacheWindows: 10 pro verze 1809Přehrávač VLC a Kodi