» Poradna » Ostatní

Sekání filmu na tv pouštěny přes usb

Dobrý den, před pár měsíci jsem si koupil tv Sony KD-55XG8596, pouštím si na ní filmy přes usb a každý film se seká skoro pravidelně po 10 minutách. Na starší tv vše jede normálně. Tv má android a pouštím filmy ve VLC, ale i v předinstalovaným přehrávači to dělá to stejný. předem dík za rady...

Odpovědi na otázku

Přehrávání funguje tak, že se část videa načte do cache (odtud se přehrává plynule) a až se cache za 10min. vyprázdní, načte se znova a tak pořád dokola. Takže nedořešený/špatně navržený přehrávač. Ovšem může to být i vada konkrétního kusu TV - možno posoudit pouze vyzkoušením jiného kusu...

Říkal jsem si, že to asi tak bude jak píšeš, ale zajímalo by mě jestli to jde nějak eliminovat, pomoci nějakého nastavení.

TV bohužel není PC...Tím pádem možnosti jakéhokoli nastavení nebo dodatečná instalace jsou velmi omezené až nemožné (např. nainstalovat si vlastní webový prohlížeč nebo doplněk do toho stávajícího). Tak to zkrátka je...

A tak je to spravne... kazde zarizeni je urceno k jinemu ucelu. Delat z toho univerzal co umi sice vsehchno ale mizerne je nesmysl. U TV/MMC chci aby prehravalo medialni soubory, ne abych prez nej pristupoval na web

Ale jde prostě od to proč TV stará 8 let to přehraje v pohodě a na nový TV za takový peníze se to prostě seká...

Když koukám na videa, na YT, Twitchi a koukám na TV přes satelit, tak všechno je v pořádku.

Stejná flash, jako v té starší TV?

Ano

Ještě mě napadá, zkus jiný USB port na televizi, pokud jich má víc.