» Poradna » Ostatní

Sekání E-mailové schránky

Zdravím!Při otvírání E-mailové schránky kterou mám na Seznamu.cz se objeví při otevření okna ještě jedno zmenšené, někdy ne zcela úplné a stane se ne vždy že se to zasekne a nejde vůbec nic s tím udělat.Nejde ani normální vypnutí které musím provést vypnutím ze sítě.Po následném zapnutí a naběhnutí jde vše normálně.Včem může být problém?

Odpovědi na otázku

To pak odpojuješ ze sítě elektriky, nebo internet ?

Musím odpojit ze sítě elektr.jelikož je to zcela mrtvé.

Ještě dodám,internet mě ani nenapadlo odpojit ale příště to provedu co to udělá.Ještě mě napadlo zrušit E-mail a založit znova ale to bych asi přišel o svou původní adresu ?

Tím vypínáním ze sítě, pokud jde o Ze zásuvky, jen divočíš nejen OS. Já když něco problém při připojení k netu, když nepomůže stránku pryč x, jej odpojím, pak zvykle přestane zlobit. O adresu by jsi přišel. Tak do ní dáš tečku, podtržítko..... Nevím jestli to jde ve W7, co si udělat Windows live mail. Já mám bez live a můžu pracovat s emailama i nepřipojený k netu. Když uložím rozepsaný s přílohou, tato tam zůstane

Tak live mail také mám ale jinak tomu prvnímu odstavci,moc nerozumím a v ničem mě nepomohl

Hele neřehtej se, ted jsem přes sdílení se pokoušel radit jedenomu, co nechápe co co je a i když si to vyzkouší na ostro, stejně to za chvili neví.zapomene mj i jak dostat obrázek do emailu, či do skype svoju fotku medvěda, natož aby pochopil co je to doc a pdf aj (chce to dopodrobna vysvětlit ač i kdybych to věděl a řekl mu, stejně by to nevěděl. Nevím, nepovím.To sekání emailové schránky se ti dělo ve W.live mail ? O tom jsi nepsal.Že ti něco nepomohlo je možné, ale pokud odpojím net, zastavím bez problémů třeba příchod hromady nevyžádané pošty. Pak přejdu na webové rozhraní a nechám to vše stahnout tam. Tam to označím a smažu. To proto, aby mi to znovu nepřišlo do Windovs Mailu

Tak ještě jednou. Je to mail na Seznamu.cz.Zástupce poošťáka mám na dolní liště takže se nemusím přihlašovat jenom na něho kliknu.V některém případě když chci zkopírovat něco z webu,tak při následném kliknutí na tu ikonu se to okamžitě sekne a myš zůstane bez pohybu.Ostatní je v úvodu.Mám podezření jestli to není tím,že se mě při otvírání schránky objeví náznak ještě jedny.

Standa [188.175.17.66] | Microsoft Windows 7 IE 8.019. 12. 2013 20:06 Vloženo: Ostatní Kategorie:Zdravím!Při otvírání E-mailové schránky kterou mám na Seznamu.cz se objeví při otevření okna ještě jedno zmenšené, někdy ne zcela úplné a stane se ne vždy že se to zasekne a nejde vůbec nic s tím udělat.Nejde ani normální vypnutí které musím provést vypnutím ze sítě.Po následném zapnutí a naběhnutí jde vše normálně.Včem může být problém?Žádné Tak ještě jednou.Jak vidno v dotazu nestojí nic o zkopírování z webu (a já zbytečně s nepřesným dotazem se tu 22 hodin jebu)

Tak nic. Končím

Bodejď by jsi nekončil. U tebe je vždy problém mezi PC a židlí. Už se nedivím, že nikdo na tvůj dotaz nereagoval. Dovršil jsi to večer zdělením "Tak ještě jednou", jako by jsi chtěl opakovat tentýž dotaz a teprve v tomto textu jsi uvedl pravý stav věci , tedy při čem se ti to email seká. Pokud nevěříš problému mezi PC a židlí, vrať se k tvému dotazu a odpovědím více lidí zde před cca 6 týdny. Po lo pa tě jsi dostával rady nejen ode mě, ale i od dalších, ale stále jsi konal jinak a nakonec vyšlo najevo kde je problém http://www.zive.cz/poradna/odeslani-odkazu/s... Standa 188.175.17.xxx | 13. 11. 2013 11:47 když odesílám běžně poštu,v tomto případě jsem to vkládal do ot.pošt.schr. pro čtení přích.mejlů .Nenapadlo mě že to musím vložit do "nová zpráva"