» Poradna » Programy

Sekání chrome

Zdravím,mám nový notebook HP a hrozne se mi sekají full HD videa v chrome ale i celkovech chrom je takovej zasekanej.. Když použiju edge tak beží všechno plynule a nic se neseká.. Nainstaloval jsem nejnovější adobe flash player a nepomohlo.. Nevíte co stím? Díky za odpovediAMD A9-9420 (3GHz, boost 3.6GHz); 8GB RAM DDR4; 15.6" SVA Full HD displej; grafika AMD Radeon R5 series; disky 128 GB M.2 SSD a 1TB HDD

Odpovědi na otázku

13 Mbps download a 46 Mbps uploadKdyž meřím přes speedtest tak 4 Mbps Donwload a 50 Mbps upload a když změřím pres edge tak cca 45 Mbps obouma směrama.. V chrome se to sekne a pak to změří málo.. Jinak všude na jiných zařízeních okolo 40 Mbps..

Odinštaluj Chrome, zmaž všetko kde sa na disku a v registroch spomína Chrome a nainštaluj znova. Alebo len po odinštalácii zmaž jeho zložku v appdata

... a všechny nastavení a záložky budou v p--- >??!! ne? To je teda rada :o(

Ty jsi blbej až to bolí...Stačí být přihlášen a zálohovat...