» Poradna » Počítačové sítě

Sekající se zvuk

Dobrý den.při přehrávání DVD disku s filmem mi leze sekaný zvuk. Obraz běží tak jak má ale zvuk se seká. Seká se pouze při přehrávání DVD. Při přehrávání hudby z pc nebo filmu např. tipu avi je vše v pohodě. Zkoušel jsem měnit DVD mechaniku ale výsledek byl totožný. Pořád při přehrávání DVD je zvuk sekající se a obraz běží bez problému. napadá vás něco ? Děkuji. S pozdravem Pepa.

Odpovědi na otázku

Kodek. V jakém SW to DVD přehráváš ?

Jsem anititalent... ale přehrávám v Windows media player a nebo VLC. Zvuk na prd z obou. Pokud směřovala otázka tímto směrem. Díky

nápodobně.Nevím jak DVD kupovaná. Nahraji něco z v Movia maker na DVD a některé klípky se mi také sekají zvukově , přehrávám v TV mechanice

Dej tam tento: (32bit) http://www.slunecnice.cz/sw/potplayer/

Díky za radu ale výsledek je pořád stejný.

Aktualizuj/reinstaluj ovladač zvukovky