Sekající se myš při přehrávání videa a "100%" vytížení GPU

Zdravím, při přehrávání youtube se mi seká myš - mikrolagy. Je to dost nepříjemné. Navíc Správce úloh hlásí 100% využití GPU prakticky pořád. Open Hardware Monitor i NZTXcam hlásí 1% když nic nedělám. A 8% vytížení GPU, když přehrávám video a seká se ta myš. Teplota GPU nejde přes 40°C.Prosím o radu co s tím.RTX3090i9 12900kfKdyž video nejede, tak se myš neseká. Také ve hrách se myš neseká a fps jsou cca stejná jako kdykoli jindy. Ovladače aktuální a nestahuju nic jen ze steamu a officiálních obchodů. Windows Defender nic nenašel.Prosím o radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

To s tím správcem úloh je aktuálně bug ve windows, takže to vůbec neřeš. Ale co se děje, že se seká myš, když přehráváš video, tak to nemám tušení.

Myš je "s ocáskem" nebo wireless?

Mám to stejné. Jak si to vyřešil?