» Poradna » Mobily

Sekající se hra

Dobrý den, pořídil jsem si nový P10 lite kamarád ho má taky ale mu hra world of tanks blitz jede na max detaily bez fps dropu, ale mě to sotva jede na nejnižší.. Nějaké rady? Tovární reset a přeinstalaci hry už jsem zkoušel.. Děkuji předem

Odpovědi na otázku

buď to nemáte úplně stejný telofon například jeden může být z číny a druhý z Taiwanu nebo můžete mýt v telefonu něco co ho spomaluje

Ty v**e nauč se psát jako člověk když už chceš oblažovat Poradnu svými moudrý.

oprava: moudry

Omlouvám se panu dokonalému za to že jsem si dovolil se vyjádřit a říct svůj názor

Názory ať si všichni říkají dle libosti. Snad není problém vyjadřovat se správně a srozumitelně.

Nejdříve se naučte psát, poté můžete vyjadřovat svůj názor zde na Poradně.

např mýdlo.