» Poradna » Mobily

Sekající se aplikace na mobilu

Dobrý den,mám Xiaomi Redmi 6 (mám ho od března 2019) a sekají se mi aplikace:YouTubeObčas ChromeMapy GoogleNe že by to bylo nějak tragické jenom že se hodně škubou animace (v YT když dám video dolů abych se dostal na domovskou stránku tak se to škube, Chrome občas nereaguje... u Map Google se trochu škubou animace)Dříve to vůbec nedělalo, vše svištělo.Začalo se tak dít před týdnem.Android 9 Pie (v září mi přišla aktualizace)MUI 11bezpečnostní záplata z května 20203/32 GBRok vydání 2018mám tam 8 aplikací.Je to problém těch vyjmenovaných aplikací nebo něco s mým telefonem?Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

3 GB RAM je fakt málo. Já mám 4 GB, to fakt není ideální... A to mám svůj mobil od roku 2018.

Proč? mam redmi 4 prime (rok 2016) 3GB ram, Android10 a všechno funguje ok, žádné sekání nic a to si klidně pustím youtube na pozadí a na popředí zapnu Pokemon Go

Blbost.

Někdy je dobře po aktualizaci systému udělat tovární nastavení zvláště když to blbne pak. A nebo to umět dobře nastavit vše.

zkusil bych dotaz tady:https://www.miuios.cz/třeba je nějaký problém v tom update a bude nebo už existuje oprava...Nevím jak to má Xiaomi s nastavením aplikací, ale zkoušels jestli třeba nepomůže vynucené ukončení těch aplikací a následný restart telefonu?Eventuelně mne napadá zkusit provést vyčištění pomocí SD Maid - zkazit tím nic nemůžeš.

SD maid je super hlavně ty mrtvoly čištění.

Restart telefonu jste udělala?

Děkuji za odpovědi. Pročistil jsem ho pomocí SD Maid - teď je to lepší ale stále se to škube, Chrome už se vůbec neseká, YT taky ne, ale Mapy Google ano (jen na začátku ale pak to funguje - abych byl konkrétní, když si tam do vyhledávacího pole zadám nějaké místo tak se to malinko sekne ale pak už to normálně jede.) Do počtu se přidali Google Photos, když si prohlížím fotografie, tak se to na začátku se to hodně škube ale potom to funguje plynule. Nevíte co to je za divné chování telefonu? Dřív to vůbec nedělal, začlo to před týdnem (jak už jsem psal).Předem děkuji moc za odpovědi.

No máš xiaomi tak můžeš zkusit tohle https://m.youtube.com/watch

Děkuji všem za rady a pomoc! Vypnul jsem animace v nastavení a teď už se nic neseká, vše funguje jak má :)

No ja to na Samsung taky už kdysi zkoušel vypnout a mobil jel jak blesk až moc rychle tak jsem to zase zapnul.