» Poradna » Notebooky

Seká se video

Dobrý den,prosím Vás, chtěla bych poradit s mým problémem. Mám NB Acer Aspire 5738ZG, Intel Pentium T4400 (2,2 Ghz, 800 Mhz FSB), ATI Mobility Radeon HD 4570, W7.Problém je, že při spouštění videa (youtube, stream ......) se po nějaké době sekne video a přestane fungovat klávesnice, myš, jenom svítí monitor. Všechno zase naskočí cca. do 2 minut. Zajímavé je, že když spustím videa z české televize, tak se to nikdy nekousne. Mohu sledovat jak CT24, CT Sport i z archívu a nekousne se to. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Mě to dělal grafika, sekala se jen někdy (nebyl to NB), zkus dělat něco 3D náročného mapy Google, Celestia (nebo jiné gratis planetárium), hry (nějaké základní, starší apod.) a pokud se to nikde sekat nebude je problém SW nejspíše zkusit jiný ovladač, reinstalace FP, prohlížeče nebo i OS když to nepřestane. Pokud byl čištěn nebo zasahováno do registru všechno je možné. Také bacha na některé antiviry jsou moc horlivé a při "ochraně" stránek je to znát.

občas mám stejný problém. většinou pomůže aktualizace flashplayeru. reinstal systemu nepomohl. novější verze ovladače GK taky ne. používám Firefox a mam GTX560

děkuji za odpovědi.Chci se ještě zeptat, zda-li máte zkušenosti s tímto problémem a dali jste svoje počítače do servisu, jestli vám ty počítače správně opravili a kolik jste za opravu zaplatili. Děkuji

do opravny ho nedávej. to je nesmysl...

no jo, ale co s tím? Já nejsem tak zkušená v oblasti výpočetní techniky, abych to dokázala sama opravit.........

Řekni nějakému kámošovi, ať se na to mrkne.

1. zkus nainstalovat toto: https://get.adobe.com/cz/flashplayer/a odškrtni to McAfee. to nechces.2. zkus jinej prohlížeč3. zkus aktualizovat ovladace grafiky4. zkus preinstalovat system5. požádej kamaráda, kterej se v tom vyzná minimálně jako já na facebooku jich máš určitě dost

testy:- chkdsk c: /f /x (nebo i d:)- speedfan/coretemp (teploty)- HDtune (info jestli neodchází disk) a test rýchlosti- online scanner a MBAM - http://goo.gl/jxycx http://goo.gl/dI7Wf http://goo.gl/M4TFd mbam - http://bit.ly/1jyBgbY (priamy link)

Dělá to Chrome, jelikož Vám sežere všechnu RAM a disk nestíhá swapovat (systém se poté celý freezne včetně myši) . Přejděte na méně náročný prohlížeč, tím se tohoto problému zbavíte (např. Palemoon, Opera nebo Firefox) .

A co opačně = přidat RAM.Min. každý vidí proč vždy upozorňují nové PC = RAM nadoraz do slotů. Nejen, že se hned přijde na to jak tam chodí, ale už se na to nemusí nikdy u daného PC myslet.

mám firefox a 8GB RAM a občas mi to blbne taky. a teď babo raď

Jiný FP nebo HTML5, zbavit se všech cleanerů, doprovodných SW pro OS třetích stan, zahodit jiné než OS antiviry.

jak jiný FP? mám adobe. jiný snad neni ne?cleanery a podobne kraviny nemam. antivir pouze eset smart security...

Jiná verze!

nejnovější verze je snad dostatečná

Někdy je lepší starší verze, FP není stabilní aplikace a nikdy nebyla. Také není o věci zkusit poslední betu.