» Poradna » Ostatní

Seká se mi PC

Dobrý denZe dne na den se mi začal sekat počítač, po spuštění to jde v pohodě ale tak po 30 minutách zamrzne. Ještě včera mi to jelo v pohodě. Zkoušel jsem vyčistit PC různýma programama ale nic z toho nefunguje. Mohli by jste mi s tím pomoci?

Odpovědi na otázku

No ja bych rek, ze si tema ruznyma programama toho vycistil kapku vic, nez by bylo zdravo.

tak přece by mi nějaký program který má opravit či vyčistit PC nesmaže nějaký důležitý soubor

Jasne , ze ne.Doporucuju obnovit ze zalohy, nebo reinstall.

Možná teď budu znít jak kok*t :D ale kde bych tu obnovu ze zálohy mohl najít?

Bud bod obnovy, nebo ji hledej tam kde sis ji ulozil.

ok ale když bych dal obnovení systému smaže mi to věci na kompu?

ještě bych použil nějaký booster na zrychlení PC at je to kompletní