» Poradna » Notebooky

Seká se mi notebook

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli si s tím někdo nebude vědět rady. Když zapnu notebook normálně funguje ale po chvilce se sekne a všechno co na něj mám uložené nebo rozepsané se nadobrou smaže, jelikož nepomůže nic jiného než ho vypnout a znovu zapnout. Nereaguje klávesnice, ani myš, prostě nic. Za každou radu budu moc vděčná.

Odpovědi na otázku

Zkusil bych noťas vyčistit od prachu.

S takovým popisem využij servis, tady to bude zbytečné.

AProč nedáš obnovu ze zálohy, kterou sis zajisté vytvořila v době, když všechno klapalo? A tím nemyslím zálohu, co si vytvořil sám Windows - tedy bod obnovy!