» Poradna » Notebooky

Seká se mi NB s GTX 1060

ahoj, seká se mi počítač.Mám v počítači jak integrovanou tak externí grafiku Gforce1060.Nevíte jak přepnout grafiky? např. dota 2 mi jede na 50 fps na nejnižší grafiku a zobrazení. Procesor mám intel i7. Děkuju//Titulek doplněn.//

Odpovědi na otázku

Ak máš PC, záleží do čoho si zapojil monitor. BTW, aký je zbytok (CPU, chladenie...)?

BTW, i7 môže byť 860S s 2725 passmark bodmi, alebo 10700K @ 5,2 GHz s asi 21500 bodmi. Plus chladenie môže byť box, alebo vodník na mieru EK Water Blocks.

Ahoj, jedná se o notebook, CPU Procesor Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz, kde zjistím chlazení? Fakt nechápu proč se mi hry na něm sekají a hraju třeba dead by daylight na 31 fps s občasnými dropy fps

Mal si si kúpiť desktop a mohol si mať teoreticky aj EK Water block, alebo aspoň NH-D15. V NB môžeš chladenie tak max vyfúkať.

A monitor je zapojený do grafiky, nebo do základní desky?Konfigurace PC je přesně jaká? SW vybavení je jaké? Myslím verzi Windows (číslo buildu) a verze ovladačů grafiky, případně další věci..

Ahoj jedná se o notebook dell inspiration 15 7000 gaming, verze windows je 10 a nevíš náhodou kde zjistím ty zbylé informace? Nevyznám se moc v notebookách a v počítačích obecně

Zkontrolujte teploty. U NB bývá běžné přehřívání a tím omezení výkonu.Taky je dobré ověřit, že funguje Optimus, tedy, že hry jedou z dedikované grafiky.

Je to notebook, možná má špatně chlazení, tim pádem ztrácí výkon

pravděpodobně je to tím, protože se mi počítač někdy přehřívá extrémně a nevím jak to zpravit

Jedině nechat v servisu vyčistit chlazení, víc se s tím dělat nedá. Ovšem možná to nepomůže.

Při spouštění klikni pravým tlačítkem, druhý řádek "grafický procesor" a pak vyber NVidii. Případně můžeš změnit nastavení v ovládacích panelech grafiky, aby jsi tohle nemusel dělat