» Poradna » O Živě.cz

Seká se mi multiphone

Přes měsíc se mi seká multiphone výhradně zde na žive. Dokonce i datlování po displeji. Nikde jinde ani při psaní ve Skype či emailů mi to nedělá. Blokování reklam nemám. Čím by to mohlo být ?

Odpovědi na otázku

Multiphone? To je nějaký model od Prestigia? To nebude až takovej problém ze strany zive.cz (ano reklam je zde hodně, ale mobilní verze se dá ještě snést) .Problém bych viděl v samotné nadstavbě systému od Prestigia, které cpalo kdysi do jejich telefonů dokonce škodlivý bloatware, který do systému automaticky stahoval viry v podobě reklam, které po zavření opětovně naskočily a pod. viz. http://www.mobilmania.cz/clanky/neverite-na-malwar... .Jediné řešení je flashnout systém na nějaký čistý android, tím se tomuto problému vyhneš, ale je to docela složitý zákrok (většinou se ztrátou záruky) .Případně přejdi na nějaký odlehčený internetový prohlížeč (např. Lightning, Palemoon, Rocket browser, ... ) .

Prestigio 5453. Dík za info.

Dělá mi to taky, prohlížeč Chrome na Xiaomi Redmi 3. Už jsem to tady kdysi psal. Podle mě na stránce běží nějaký nestandardní script. Někdy to jede v pohodě, ale někdy otevřu jeden, dva příspěvky a stránka se zasekne dočasně nebo úplně zasekne a musím restartovat prohlížeč. Taky nemám v mobilu žádný blokátor reklam a mám podezření, že to dělá právě systém pro zobrazování reklam, podle toho, co se zrovna pokouší zobrazit. Blbne mi to výhradně tady na Živě, na žádném jiném webu jsem se s tím nesetkal.