Seká se mě cs go

Čau potřebuju poradit pomoc seká se mě cs mini záseky vteřinové po 5 minutách hraní ted jsem si přivezl Procesor po reklamaci zjistil sem že mám špatnej chladič kterej se nějak vykurvil a ted tam ma boxovací je to jak fen ale teploty se drží pod 50 nevíte čím to může být ovladače sem taky přeinstaloval sem fakt zoufalej asi ten komp rozmlátim fps se drží na 250-300 i když jedu na minimální detaily tak to seká ale jsou to takove nepřijemné mini záseky při střelbě nejvíc čím to může být?

Odpovědi na otázku

1. kto sem nedá základné info, nemalo by ho to ani pustiť2. 50°C je iné na Pentiu-M a iné na FX, u Intelu meria inak coretemp a inak speedfan3. Tebe málo 250 FPS? Hezkýýýýý. Chápem, musíš mať aspoň 1000. Predpokladám, že aj videa máš s 1000 FPS

1000 fps v cs?:D

windows sem reinstaloval

Čo si na mojej irónii nepochopil? Ľudské oko nepozná rozdiel medzi 30 a 60 FPS, beriem, že u hier je dôležitá každá ms, ale nad 60 FPS by to už ozaj malo byť 1, ale Tebe je málo aj 250 FPS? Fakt nechápem

bacha oni to poznají (hlavně podle počítadla fps které je nutno mít pořád zapnutý) a navíc komu to nejede 300fps, tak je u kamarádů trapnej a terčem posměchu...

ne že málo myslim tim že to jede na 250fps ale seká se ten obraz a fps nedropujou jen ten obraz se zasekáva takže když střlím do nepřítele např do hlavy tak ho netrefim hned ale po čase jak jsou ty lagy

Ako neznalý problematiky hier po prečítaní "Honzového" článku uvažujem, že ak GPU nestíha vyrenderovať každý snímok ak má na neho 1/250s, uvažujem, že pri 1/60s by si mal mať lepšie výsledky. Logicky mi príde, že by to tak malo byť, lebo GPU bude zrazu mať na 1 snímok viac ako 4-násobný čas. Dá sa nastaviť pevný strop na FPS?

fps_max číslo

Lidské oko utahne i 300 FPS pokud to mozek vyprovokuje (třeba nějaké drogy nakoupnout tak, že tvuj mozek je o 10x rychlejší nez základ... pak ten člověk vidí slowmotion).Základ kdy se dá rozeznat 30 vs 60. TO pozdná každej, pokud nemá nějak hitnutý oko/oči. Já poznám 30, 60, 144. Někteří 144 fps zase nevidí.. je to jen na člověku jak to zpracuje. To, že ty to nevidíš, neznamená o jiných totožné.

1. CPU pretaktovaný? A stačí mám len FX-8300 a frekvenciu (možno Vcore kvôli príkonu), nemusíš posielať odkaz na CPU2. grafika je dobrá asi aj na GTA 5 a nie len na CS3. zdroj nie najlepší, ani najhorší. Zostava Ti spapká pod 300W ak máš CPU pretaktovaný, ak nie, o kúsok menej, ale dúfam, že Ti nejde na 4,7 GHz4. už som odhadoval blbú nap. kaskádu, ale doska zvládne aj 140W aj keď len 4+2 fázy (na toto je odborník wiqix, alebo Hloupý Honza)5. nejde o mikrošutering? Pri 60+ FPS by si bežne nemal cítiť žiadny slide show6. ovládače všetky? Čo ukazuje správca zariadenia? Skús test furemark - hoď udaje, sleduj teploty

Nemám v láske ten lemur. Neskúsiš nas budúce radšej napr. postimage, kde nie je žiadny sajrajt okolo? Ale info o HDD veľmi nepomôže

disk je v pořádku? ovladače gpu?

disk sem projel hd tune a neukazovalo to chybu

projet povrch na sektory je jedna vec, ale dulezitejsi je zalozka SMART kde se logujou veskery chyby - tam nesmi byt nic zlute nebo nedejboze cervene. Krom toho by slozka s hrou nemela byt moc fragmentovana a idealni na hrani je samozrejme SSD (i kdyz tohle asi diskem nebude)

To není bug, ale feature jménem stuttering a micro-stuttering: http://www.svethardware.cz/recenze-poruchy-plynulost...

Prišiel si ako na zavolanie

CPU co má výkon na jádro jako starý core2duo.. samozřejmě že se to pak občas seká. Ale čím víc jader tím víc adidas co ?

Na druhej strane ani i5-6600K nemá 2-násobný výkon na jadro oproti E8600

může to být winama? 64 bit Home premium mám

ne

Mam CSGO na linux i win a obcas mi to take udela.mini zaseky - pripojeni na server v konzole net_graph 1 jak ti naskoci loss, choke, jsou i dalsi parametry jako ping atd. (lagovani)pouzivani virtualni pameti - swapovani - ukladani obsahu pameti na diskNekdy se swapuje i kdyz neni plne vyuziti pameti - v lin. se da zakazatnapr. mel jsem v chrome otevrenych 97 zalozek + spusteni CS tak to zacalo swapovat.

V linuxe nemám swap oddiel od nepamäti ak je v PC 2+ GB RAM a zatiaľ som problém nemal (sledujem top, tak prehľad mám)

Kdyby ses místo stupidního hraní věnoval češtině, tak bys udělal mnohem lépe! Co je tohle za popis problému? Aby se v tom prase vyznalo!

všichni se v tom vyznali tak nevim proč rejpeš:D

Ale přečíst to a pochopit, co chceš říct, dá nějakou práci z tohohle paskvilu........a všichni rozhodně ne.

Takle je těžký určit o jaké sekání se jedná existuje víc druhů záseků - lagů. Najdi si program např jako HWmonitor nebo kombinaci jiných - MSI afterburner + windwos performance monitor a zapni grafy na které se bude zaznamenávat takt jader - vytížení jader, vytížení disku, vytížení GPU, vytížení paměti jak RAM tak VRAM, tak jádra GPU, napětí GPU pak běž zapnout csko a hraj a pokud jsou ty záseky pravidelné někde na nějakém grafu se to musí projevit. Až budeš mít grafy jejich screenshoty nahraj někam na net a postni sem

prosim kde to vše najdu tohle je pro mě Španělská vesnice kde najdu takt jáder HWmonitor mám tam jen vidím teploty

http://i.imgur.com/xUNZfOZ.png když sem dneska hral cs 5 minut

http://i.imgur.com/WbtbcSW.png ještě test toho gpu nebylo to tam celé

Je to hrou, smazal jsem to a hrát to budu až si to přepíšou.

sekaj se mě i winy prostě myš mě skáče jak chce zasekává se přehlídka obrázku nemohu si nic prohlídnout načíta tam něco že to přestalo pracovat

Jestli tohle není troll, tak je to fakt neskutečnej debil :D ...

To je fakt děs, nechtěl bych dělat technika v PC herně, kam choděj lidi pařit tuhle hru ani náhodou. Jde mě sposuta nových her a víc prašulek do počítače kvůli takovým srač*** dávat nemusím.

neviete prečo my ukazuje 330 fps a trha sa mi obraz v csgo neviete čim to môže byť ?