» Poradna » Windows (a jiné OS)

Seká se internet ale na dalším systému jede

Dobrý mám takovej zajímavý problém internet je seká na win 7 tak jsem zkusil nainstalovat win 10 (nemohu používat moje grafická karta nepodporuje tento systém ) jede naprosto luxusně tak zkoušel jsem nainstalovat stejnou verzi ovladače jako ne win 10. Ale stále bez úspěchu :/

Odpovědi na otázku

To vůbec není problém, nevím, jak jsi mohl dojít k tak pitomému závěru.To je pouze a jen bordel v jednom z OS - nenaladění, zavšivení, svinstvo.

Odkiaľ máš inštalačku a aké máš ovládače na sieťovku? W10 si stiahne drv aj pre AMD HD 3xxx. Ak nemáš niečo staršie, tak Ti grafika pôjde