» Poradna » Programy

Sega - MegaDrive a hra MERC nebo MERCS

Prave jsem objevil (pro me) absolutni pecku !
Existuje emulator na Sega - MegaDrive FUSION ... a nalezl jsem i temer vsechny hry, ktere na tuto legendarni konzoli kdy vysly !!!
V Emulatoru je mozne kdykoliv ulozit jakykoliv stav ve hre!
Je mozne si definovat rozliseni u vsech her, kvalitu zvuku...... a tak ! Whoooa

A ted muj problem.
Existuje jedna hra, ktera se snad jmenuje "Merc" nebo Mercs, nemohu si vubec vzpomenout,
ale jako maly jsem to hral porad dokola.

Na obalce byl svalovec s rysavyma vlasama na jezka.
Ve hre jste nejprve hrali za chlapa s kulometem, ale postupem hry jste pribirali (nebo osvobozovali ?) jine cleny tymu. Nakonec jich bylo 5 a kazdy mel nejakou specifickou zbran. Navic ve hre jste mohli zbran kazdeho vojaka vylepsovat, ale museli jste se rozhodovat kteremu, protoze nebylo mozne vylepsit vsechny vlastnosti vsem na 100%

profese tam byly:
- Rifleman (s kulometem)
- Plamenometnik
- Raketkomečník
- Laserman
- nepamatuju si ho (jestli vubec byl)

Kdo si to pamatujete moc prosim napiste jak se to jmenovalo nebo kde se to da (v idealnim pripade) stahnout !

Kam se na tohle hrabe Crysis

Diky !

Odpovědi na otázku

cau mohol by si mi dat odkaz na ten emulator aj hry dik moc