» Poradna » Počítačové sítě

Seedování torrentu

Zdravím, mám takový problém. Všiml jsem si, že po stažení torrentu (100%) už mi nadále neseeduje a když už, tak se to pohybuje kolem 5kb/s (vždy jen na pár vteřin), vím že nemám žádnou zázračnou rychlost na upload, ale při stahování mi to jede Up. něco kolem 150kb/s (není to moc, ale alespoň něco). Jelikož nechci patřit mezi ty, co jen "sosají" a nic nedají (samozřejmě mi jde i o mé ratio), chtěl bych se vás, zkušenějších, zeptat, jak na to. Používám Bittorent a v nastavení mám Up neomezeně. Předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

A nemusíš řešit ratio:http://krakatoa.www3.cz/bittorent/seedbox.php

Díky :)

Když od vás nikdo právě nic nestahuje tak na tom není nic divného.