» Poradna » Programy

Šedé pozadí

Mám jeden dotaz, ale bohužel se tu nedají přidávat přilohy. Je tu nějaká možnost jak se zeptat? Jde o to, že jsem si vytvořila návrh potisku na tričko v programu 3D malování, ale je tam šedé pozadí, které tam nechci a potřebuju se ho nějak zbavit. Ale on se ten obrázek asi opravdu musel vidět. Mohla bych tedy poprosit o emaily. Poslala bych Vám ho tam. Děkuji moc

Odpovědi na otázku

Přílohu nahraješ na nějaký imghosting a sem dáš odkaz.

Během kreslení obrázku se dá nastavit průhledné pozadí.

S obrázkem ti ochotně poradí asi každý, emaily ti sem ale nikdo dávat nebude.

Já vím, že to byl blbej nápad ale ono je vážně potřeba aby se to vidělo.