» Poradna » Programy

Security Antivirus

Ahoj, prosím o radu, omylem jsme nainstaloval Security Antivirus (více o programu zde: safeantivirus.net ... myslel jsme si že je to součást Microsoft Security Essencials.
Pořád m ěto otravuje hláškami že mám zavirovaný počítač a když dám ať mi viry odstraní tak mě přesměruje na stránku kde si mám koupit aktivační kód.
Nenašel jsem odinstalátor tohoto "viru" co si říká Security Antivirus počítač po kontrole Nodem, kterému věřím víc než nějakému "Security Antiviru", nic nenašel.
Poradíte prosím jak se toho zbavit?
Díky moc

Odpovědi na otázku

Zde si můžeš vybrat, který návod na odstranění použiješ - můžeš je zkombinovat:
http://www.google.cz/search...

Nouzak a standartni postup je to xta varianta chytaku na s prominutím blbce jako Antivirus 2009 atd.jak si jde něco mimochodem stahnout omylem?A on si Essential řikal o podobný doplněk že jste rto tak bryskně vyhodnotil?Jinak VIRY a malware odinstalatory nemají a není to bug ale future.
Bežte na viry.cz to zvladnete a zkuste postup pomocí různých auto removerů co tam, lidi použivají - log,vložit - někdo vam poradí a udělate co Vám poradí,nejednodušší pokud nemate tucha jak se to děla ručně.

Ja jsem dostala vcera do pocitace ten stejny Security Antivirus a urcite jsem ho tam neistalovala, pocitaci vubec nerozumim, jen se pohybuju momentalne na strankach kvuli olympiade a proste nekde tam mi musel naskocit a mam s nim naprosto stejne problemy. Nemuzu se ho zbavit. A nikdo neporadi. Vubec nevim, co delat.

Dotaz položit zde: http://www.viry.cz/forum/...
Je tam nutná registrace.

Nic nikam samo neskáče - poměrně rozšířený mýtus Interakce uživatele i když neůmyslná je předpoklad u těchto srandiček - nicmeně souhlasím s tím že viry.cz bude spravná adresa kde zjistite nejen jak odstranit ale hlavně jak se vyvarovat pro přiště.

Dekuji Eva

ono to same, ja som to nebol, ja o tom neviem, same to nejde, same to preslo do pc, same sa to pokazilo, nic som s tym nerobil... takymto ludom treba do ruky nieco ine ako myš... aspon keby sa rovno priznali

Pro klid duse jen odpovim, ze jsem proste hledala jednu zpevacku, jak se jmenuje (zpivala pri otevirani OH) no a nasla jsem na ni odkaz a klikla na ten odkaz - myslela jsem si, ze od toho je internet, abych mohla ziskavat informace, platim za nej osmset Kc mesicne a nepotrebuju mit jen word a psat v nem dopisy. Jinak mys pouzivat denne deset hodin protoze delam na pocitaci cely den - jsem ucetni, tak netreba hned napadat. Eva

Evka, som rad, ze nie si kus drevka, ale aj tak najlepsi antivir je medzi pocitacom a stolickou a ak ten pochyby, tak zle je

stiahni Malwarebytes' Anti-Malware, daj plnu kontrolu full scan, nasledne odstranit ten podvodny antivirus.

Moc dekuji. Eva

Tak jsem stahla ten Malwarebytes..., bylo to perfektni, zlikvidoval 723 nakazenych souboru, ale po restartu mi tam ten hnusny Security Antivirus naskocil znovu, ja uz tu jeho cepicku ani videt nemuzu..ů.....

Tu som nasiel jeden navod na odstranenie

http://www.superforum.sk/bezpecnost-f73/remove-fak... ...

Doporucuji stáhnout Malwarebytes. Nasel mi asi 800 nakazených souborů a po smazání se odstranil i ,,security antivirus''

Zkus to nástrojem od Microsoftu http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx...