» Poradna » Windows (a jiné OS)

Secure boot je šedý

Zdravím,včera jsem si pořídila nový pc. Asus desku s b150 pro gaming, Protože mám Windows 7, instalace byla jasná volba, ale mám s tím problém. Podle stohy článků je nutné "fast boot" vypnout - ok; "csm" - zapnuto; "secure boot" vypnout v biosu, ale tahle nabídka je šedá a nejde vybrat.Vložila jsem obě hesla - admin i user, ale nepomohlo to. Přečetla spoustu článků, ale nevím si rady.

Odpovědi na otázku

Ok, díky za odkaz. Povedlo se. Takhle jsem to nehledala - anglicky vůbec neumím Já se učila ve škole ještě rusky...