» Poradna » Ostatní

SE K300i

zdravim. dnes som si kupil tento mobil a mam par otazok.a.)nakolko je novy ako mam nabijat baterku(Li-Polymer)?b.) chcem ho prepojit s PC-aky kabel si mam kupit? je lepsie prepojit cez infraport alebo cez normalny kabel?c.) aky soft mam pouzit na správu mobilu cez PC? dik za odpovede.

Odpovědi na otázku

d.)ešte som zabudol-pri foteni to vzdava taky zvuk-cital som ze ide odstranit upgradom softu-neviete kde sa docitam o tomto viac?

a) LiPol se může nabíjet libovolně. Počet cyklů je ale omezen, takže je dobré nabíjet ho až v okamžiku, kdy bude na indikátoru červená. Nedoporučuje se vybíjet nadoraz, to LiPolkám škodí.b) Kabel nevím, ale infra je bez problémů.c) Float's Mobile Agent.d) Zvuk při focení by mělo být možné vypnout zapnutím tichého režimu.