» Poradna » Programy

SDK Android

Jak se zachází s aplikací Android SDK?Zablokovala jsem si svůj telefon a s touto aplikací neumím zacházet.Co s tím po instalaci?

Odpovědi na otázku

Je mi z tebe smutno... A ještě k tomu duplicitní dotazy.

Dnes jsem na této stránce poprvé...nechápu o co vám jde.Mám problém a tak jsem jen doufala,že mi někdo pomůže!

SDK slúži na vývoj aplikácií,nie na odblokovávanie telefonu,zablokovanú SIM kartu odblokuješ pocou PUK kodu,ktorý je buď dodávaný spolu so SIM kartou,alebo ho poskytne operátor.....

Tak, tak, a kdo nemá PUK kódy, není majitelem "founa".