Sdílený Síťový disk - google drive

Zdravím. vubec se v tomhle nevyznám a čtení popisku u produktu mě nepomáhá. Potřeboval bych zapíchnout do sítě něco co se bude chovat jako nyní Google disk v pc. Tj ve všech pc na to bude jednoduchý přístup přes zástupce, stejně jako mam nyní na google disk. + data na disku se budou s google diskem synchronizovat. Pujde do složky download na disku stahovat ze všech PC (nastvaím v prohlížeči) co jsou na to připojeny. Data by tedy komplet byly na tomto disku a další PC s win by se k tomu připojovali, ale orpavdu nějak jednoduše, ne nijak přes 10 kliknutí kdovíkam. Volitelně, data na disku budou šifrována, tj když ho někdo odnese nic se nedozví.Velikost mě stačí kolem 500Gb, tj naprostý základ. Existuje něco takového?

Odpovědi na otázku

- 500Gb je cca 60GB-ano existuje třeba https://www.synology.com/cs-cz/products/DS115j