» Poradna » Počítačové sítě

Sdílení W7 + XP - změna hesla - problém

Mám problém se sdílením mezi Windows 7 a XP. Vše fungovalo jak mělo, až do té doby, než jsem ve Win7 změnil heslo k účtu (bylo to nutné, bylo trapně snadné) a když se teď zkusím připojit z XP na nasdílený disk v PC s W7, tak my to napíše, že nemám práva. To je celkem pochopitelné, když se heslo změnilo, ale proč se to proboha nezaptá na heslo znova? Kde ho zadám? Nikde na netu jsem nenašel použitelnou odpověď. Děkuji za nápady.

Odpovědi na otázku

Ono to dost jasný je. Nejprve zkus to původní, ať vyloučíš jinou chybu. Pak nejprve zruš sdílení, následně nastav nové heslo, a zařiď sdílení.

Takže ve W7 musím zrušit sdílení jednotlivých složek a znovu ho založit? A nebude tam XP pořád cpát to staré heslo?

Nebude. Uvědom si, cos vlastně udělal teď. Řetězec, který fungoval, jsi naboural "tak nějak odprostředka". Takže i reakce OS je taková jaká je.

Už to jde, stačilo to odsdílet a znovu nasdílet... Díky.

Za málo, měj se.