Sdílení tiskárny

Dobrý den chtěl jsem se zeptat, mám zapojený 3 počítače pomoci routeru, ale mám jen jednu tiskárnu, jak to mám udělat, abych jí mohl sdílet se všemy, děkují moc za radu, jestli by to šlo, tak nák trochu podrobněji, jelikož stim nemám moc zkušeností, díky moc

Odpovědi na otázku

Připojit ji na router a nazdílet pomocí nějakého protokolu

Vyborne! LPT/USB tiskarny se skvele pripojuji k routeru a jeste lepe se "sdileji pomoci nejakeho protokolu".:o))) Pravym tlacitkem kliknete na tiskarnu, zvolte Sdileni a zaskrtnete Sdilet tuto tiskarnu. Pak je treba ji nainstalovat jako sitovou na vsech strojich, ktere na ni maji tisknout.Je treba mit zapnute Sdileni souboru a tiskaren v nastaveni site. Tohle sdileni rozhodne nepoustejte do internetu!