» Poradna » Ostatní

Sdílení tiskárny s wind 7 v domácí síti s tiskárnou s wind 10

Mám domácí síť s dvěma počítači. U PC s wind 7 je připojena tiskána HP Deskjet 1510 series, která je s tímto PC dokonale funkční. Nejde mi nasdílet tuto tiskárnu s PC, který má wind 10. U PC s wind 7 jsem nastavil sdílení, avšak PC s wind 10 nemůže tuto tiskárnu najít.Prosím o radu a předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Oba počítače jsou nastaveny, že jsou v domácí nebo pracovní síti? Ve veřejné síti může být sdílení tiskáren blokováno.Nemáš nainstalovaný nějaký firewall (může být součástí antivirového balíku)?

Wind? To jako vítr? Windows se zkracuje na Win. Windows = okna, Wind = vítr.

Máš v desítkách nastavené sdílení složek a tiskáren?