» Poradna » Windows (a jiné OS)

Sdílení tiskárny - problém Mapovač koncových bodů - windows server 2012

Dobrý den,řeším již nějakou dobu problém, kdy při sdílení tiskárny mi OS vrátí hlášku: "Pro mapovač koncových bodů nejsou k dispozici další koncové body". Zkoušel jsem různá řešení, ta však nepomohla. Sdílení souborů a složek funguje bez problému. Zkoušel jsem sdílet ostatní OS: Win Server 2012 64bitrole: tiskový server, datový server

Odpovědi na otázku

To nemá smysl řešit tady.odkážu na MS:http://social.technet.microsoft.com/Forums/cs-CZ/categories/

ok pokusim se tam