» Poradna » Počítačové sítě

Sdílení souborů po domácí síti

Zdar, měl jsem notebook a přes ten jsem si vysílal přes domácí síť filmy, obrázky atd... notebook se mi pokazil a oprava je zbytečná, chci se zeptat jestli není možnost pořídit si příjmač wifi do stolního pc a vysílat soubory a videa do televize. (v pc jsem se zkoušel dostat do televize, ale ukázalo mi to jen můj další stolní počítač) Předem díky za odpověď. Lucker

Odpovědi na otázku

pokud máš stolní PC a router a obé spojené kabelem, tak není potřeba nic. Ze stolního pc budeš posílat soubory přes router do televize.