» Poradna » Počítačové sítě

Sdílení připojení

Nazdarek,

Mam problem,nejde mi vytvorit sdileni pripojeni, mam PC ktere pripojeno do netu pomoci USB modemu dale ho pak mam propojeno kabelem do switche a ke stejnemu switchu se pripojuji pomoci WIFI noteboky, ale nejde mi nastavit, abych se mohl pripojit do netu pomoci sdileneho pripojeni, nemohl by jste nekdo poradit nebot nevim co delam spatne.
Diky Tomas

Odpovědi na otázku

A PC se mezi sebou vidí?
Jde pingnout z notebooku na PC a obráceně?
Prostě a jasně - LAN funguje normálně?

Zdravim,

PC se vidi, PINGnout jde to jsem zkousel. I nasdileni tiskarny mi jde, jen to pripojeni mi nejako nejde.