» Poradna » Ostatní

Sdílení obrazu z HDMI na VGA

Čus je možné nějakým způsobem použít notebook k duplikaci vstupního signálu z HDMI do výstupního VGA?

Odpovědi na otázku

Ne. Notebook nemá HDMI vstup, jen výstup.

Pokud se za tím popisem skrývá dotaz, jak k notebooku s HDMI výstupem připojit nějaký prehistorický monitor / TV / projektor s pouze VGA vstupem, tak řešení je zde:https://www.czc.cz/premiumcord-prevodnik-hdm...

Méně jde o to že mam PlayStation 3 Která ale nedokáže komunikovat s mojí tv skrze HDMI a tak mě napadlo využít k tomuto účelu notebook

To naozaj nejde, ako pisal JackBrno notebook ziadny graficky vstup nema, vsetko s u vzdy vystupy - VGA, HDMI, DP.Pouzi adapter HDMI -> VGA.

Pokud máš notebook s HDMI vstupem, tak to teoreticky půjde. Co si vzpomínám, tak kdysi existovala nějaká řada notebooků, která byla vybavena i HDMI vstupem. Pokud ho tedy máš, tak směle do toho. Pokud ne, tak smůla protože všechny dnešní notebooky mají jen a pouze HDMI výstup.