» Poradna » Mobily

Sdílení obrazu pres iphone do tv samsung

Dobrý den. Potreboval bych prosim vás poradit ohledně iphone 5s a tv samsung ue48h6470. Program samsung smart view co je na appstoru mi nechce doma najit tv... Vypl jsem firewall na routeru. Porad nic, to same ani se zařízením ipad nechce komunikovat. Mate s tim prosim nekdo nějaké zkušenosti nebo rady co s tim, abych si mohl pekne propojit obraz? Predem moc dekuji za vsechny rady

Odpovědi na otázku

A z inych zariadeni je TV "viditelny", resp. urcite na tom TV funguje LAN resp. WiFi spravne?Nie je na tom TV potrebne povolit tu funkciu?

Wi-Fi a vse jede správně , nebylo treba povolit funkci :(

Můžeš to zkusit obráceně, na TV nechat vyhledat telefon.Akorát netuším, jestli iPhone 5s umí Mirrorlink nebo Miracast.

Kdyz to práce zkusim obráceně aby TV vyhledává telefon, tak me to navede ze mam na mobilu nebo tabletu spustit ten program samsung smart view a jinou možnost mi to nedá...

Podporuje ten program konkrétní typ TV? Já jsem takhle dopadl u LG s programem na dálkové ovládání přes WiFi - jsou tři a můj televizor nepodporuje ani jeden.

Ano ano prave TV me odkazuje na ten program ale i tak ho mobil ani tablet nevidí :(

Zahoď shnilé jablko a kup si telefon. A hned to bude fungovat.

Keby to bol nejaký Samsung telefon tak na 100% bez problémou , ale iphone ? Rozdielne OS , napríklad.

Není pravda - se samsung telefonem to nefungovalo vůbec, nebo blbě, nebo napůl ...

U Samsung telefonu pouzij tovarni funkci MirrorShare.

A televize je pripojena kabelem, nebo pres WiFi? Pokud pres WiFi, vypni "client isolation" na routeru.A ten firewall na routeru zase zapni.

Client isolation jsme na routeru nenašel, bylo tam jen nějaké ap isolation a tato funkce byla vypnuta tskze dále nevim